w mroźny dzień

11:57


Z niecierpliwością wyczekaliśmy kiedy pojawi się śnieg, kiedy jego nieskazitelna biel pokryje grunt i kiedy w końcu będziemy mogli wybrać się na sanki.
Choć kilka razy już się pojawiała owa biel, to niestety albo bardzo szybko znikała, albo z kolei chorowaliśmy  i  tak po prostu nie zdążyliśmy się nim nacieszyć.


Dzisiaj od samego rana pruszył śnieżek, dlatego po obiedzie nie obyło się bez spacerku, typowego zimowego spaceru, który zmroził nas a przy okazji przyprawił nas o purpurowe kolorki na twarzy.
Uwielbiam taką pogodę, kiedy mogę choć na chwilę nacieszyć się zimową aurą, która już zapewne niejednej osobie zbrzydła -  Mi z kolei jeszcze nie! póki moje dziecko cieszy się z tej zimowej pogody ja cieszę się razem z nią :)
6 komentarze

 1. u nas niestety śniegu tyle co kot napłakał więc o sankach/jabłuszku możemy zapomnieć :(
  piękne zdjęcia!
  PS miałyśmy taki sam sweterek ale niestety zrobił się za mały :( a najlepsze jest w nim to,że Madizk zawsze jak oglądała bajkę Pajączek Woolly to się cieszyła że dziewczynka miała taki sam:)
  buziaki

  OdpowiedzUsuń
 2. U nas śnieg się pojawił, ale nie dość że Oli katarek złapał (chociaż jednodniowy jak się okazało) to jeszcze dziś do nas tyle gości zagnało, że szans wychylić nos nie było. Dlatego tak miło popatrzeć na Was

  www.MartynaG.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. I u nas wreszcie było zimowo! Ubaw mieliśmy po pachy :) wspaniałe zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
 4. U nas dziś prawie wiosenna pogoda, tylko kwiatków brakuje ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ślicznie zdjęcia :) u nas brak śniegu za to deszcz pada brrr nie lubię

  OdpowiedzUsuń
 6. piękne zdjęcia...u nas od dwóch dni jakoś tak wiosennie jest :)

  OdpowiedzUsuń

Popular Posts

Google+ Followers